Latvijas Robotikas čempionāta 2016 rezultāti

Mūsu nākotne 28. maijā bija plaši apskatāma Kīpsalā Latvijas Robotikas čempionātā, kur čumēja un mudžēja ne tikai erudīti un gudri bērni un jaunieši, pozitīvi un tālredzīgu skatu esoši vecāki un skolotāji, bet arī daudz un dažādi roboti un robotiņi. Pateicoties cilvēkiem, uz kuru iedvesmu tas balstās jau daudzus gadus, ceram, ka matemātika un fizika mums arī liksies pielietojamāka. Bez MansRobots Lv, Ineses Cvetkovas, Normunda Berga un vēl daudzu citu degsmes tas nenotiktu!

Rezultāti:

LEGO Sumo disciplīnas laureāti:
1. TrOuBlE3 | Nikita Vladishev | TSI Robotikas klubs | LV
2. _Red-Trie-Eye_ | Oskars Brauns | Glābējkomanda-iznīcinātāji | LV
3. kombain | Aleksandrs Tikacovs | Robotu skola | LV

iRobot Sumo disciplīnas laureāti:
1. DeathStar | Donatas | Robo-G | LT
2. Opis | Kalvis Zaļaiskalns | Robotu skola | LV
3. KSRomba4000 | Kārlis Štekels | RTA1 | LV

Mini Sumo skolēnu disciplīnas laureāti:
1. Mumins | Linda Madelāne | Preiļu RK | LV
2. DNS 22 | Domas Nemanius | Siauliai Robotics Club | LT
3. caLypso | Iļja Isajevs | Preiļu RK | LV

Mini Sumo disciplīnas laureāti:
1. Skorpions | Aleksandrs Tikacovs | Robotu skola | LV
2. PoweRiga | Aleksandrs Tikacovs | Robotu skola | LV
3. Sumoboy | Armands Upenieks | Preiļu RK | LV

Linefollower disciplīnas laureāti:
1. RRRLG | Ričardas Gečas | SquareRobo | LT
2. Mink | Indrek Tubalkain | TTÜ Robotiklubi | EE
3. Stistius | Ričardas Gečas | SquareRobo | LT

Linefollower skolēnu disciplīnas laureāti:
1. Seklys Morka | Mantas Valentinas | SquareRobo | LT
2. DN1 | Donatas Navikas | SquareRobo | LT
3. ChallengerV2 | Paulius Balčiūnas | SquareRobo | LT

Linefollower LEGO disciplīnas laureāti:
1. Rusher | Eduards Beņķis | Get Rekt m8 | LV
2. RNQ-MK.1 | Aļeksejs Kružkovs | TSI robotikas klubs | LV
3. Klusais | Mārtiņš Zemlītis | LV

Freestyle disciplīnas laureāti:
1. _Two_Handed_Grabber_ | Oskars Brauns | Glābējkomanda-iznīcinātāji | LV
2. NXTmix | Elizabete Akermane | EE | LV
3. Minotaurs | Mikus, Oskars, Miķelis| MOM | LV

Folkrace disciplīnas laureāti:
2. Cube Quatro 3.0 | Kristaps Skrastiņš | Robotu Skola | LV
3. Aeron | Artis Linītis | OT Robotika pulciņš | LV

Folkrace Lego disciplīnas laureāti:
1. Rusher | Eduards Beņķis | Iecavas vidusskola | LV
2. KeepCalm | Marks Hansons | EliteTech | LV
3. Infernus | Viktorija Smetskaja | Havok | LV

13268087_1094446963962577_6558017678910685673_o

Picture 1 of 10

Video ieskats aizvadītajās sacensībās: