Reģistrācija sacensībām!
Sacensību noteikumi!

Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava” un tās apkārtnē 7. septembrī, pilsētā rīkotā tehnikas un inovāciju festivāla “Mehatrons” laikā, pirmo reizi Jelgavā norisināsies robotikas sacensības – 13. Robotikas čempionāta jaunās sezonas atklāšanas posms.

Aicinām pieteikties dalībai čempionātā!

Informācija par sacensībām, nolikums, pasākuma programma, rezultāti, un cita informācija atrodama vietnē robotuskola.lv

Pasākuma mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi par inženierzinātnēm un robotiku, kas ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm pasaulē.

DALĪBNIEKI

Konkursā piedalās tehniskās jaunrades pulciņu dalībnieki, entuziasti un robotikas klubu biedri, kuri tiek iedalīti trīs vecuma grupās:  1.-5. klašu skolēni,  6.-12. klašu skolēni  un  studenti un amatieri.

Atsevišķās sacensību disciplīnās ir kopējā grupa un netiek dalīts vecuma grupās. Ja kādā no sacensību disciplīnām kādā no vecuma grupām dalībnieku skaits ir neliels, sacensības noritēs jauktās vecuma grupās.

Precīzs katras disciplīnas dalījums vecuma grupās tiks paziņots 5. septembrī. Sacensību laika plānojums un rezultāti tiks publicēts sacensību vietnē.

DISCIPLĪNAS

Sacensību disciplīnas tiek dalītas divās grupās – LEGO robotu un Elektronikas robotu grupas.

Disciplīnas LEGO grupā (Mindstorms NXT2.0 un EVE 3.0):

• LEGO Sumo
  • LEGO Folkrace
  • LEGO Līnijsekošana
  • LEGO Līnijlabirints

Disciplīnas Elektronikas robotu grupās:

• MINI Sumo
  • Folkrace
  • Līnijsekošana
  • Līnijsekošana PRO (ar turbīnām)
  • iRobot Sumo
  • Līnijlabirints
  • VEX
  • MAKEblock challenge
  • Freestyle
  • Mini Sumo (skolēni no Jelgavas un Zemgales novada skolām)

Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas, kā arī nav ierobežojumu reģistrēto robotu skaitam, komandas dalībnieku skaitam vai dalībnieka vecumam.

Reģistrēšanās notiek līdz 4. septembra plkst. 23:59. Sacensību organizatori aicina reģistrēšanos neatlikt uz pēdējo brīdi, jo savlaicīga reģistrācija ļaus precīzāk saplānot sacensību kārtību un laikus!

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Piesakoties un piedaloties pasākumā, dalībnieki dod piekrišanu fotografēšanai un filmēšanai publicitātes vajadzībām un pasākuma atspoguļošanai.

Dalībniekiem obligāti līdzi nepieciešami savi elektrības pagarinātāji.

Dalībniekiem būs pieejama sagatavošanās zona sacensībām.

Minisumo un iRobot sumo dalībniekiem līdzi jābūt arī cimdiem, un laikā, kamēr robots nepiedalās cīņā uz ringa, jānodrošina drošas uzmavas asmeņiem, lai nesavainotu citus sacensību dalībniekus!

Ar cieņu
Aldis Pecka
tālr: +371 28302621

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstiet e-pasta vēstuli uz apecka@gmail.com!

Uz tikšanos Jelgavā!