Robotu Skolas audzēkņi veiksmīgi pārstāvējuši gan sevi, gan savas robotu vadīšanas prasmes sacensībās Robotiada. Katrā disciplīnā, kurā tika pieteikti roboti no Latvijas, arī tika izcīnīta kāda godalga, un ar to varam lepoties!

Ar pirmo vietu mājās atgriezās robots Skorpions disciplīnā Mini Sumo, bet arī bronzas vietā ierindojās mūsu pašu veikums – robots ar nosaukumu SHARK. Ar zeltu tika apdāvināts Cobra robots iRobot Sumo disciplīnā, bet otrajā vietā uz papēžiem min iBird robots. Mega Sumo disciplīnā FLASH robots saņēma bronzas medaļu, bet Folkrace kategorijā saņēmām 2. vietu ar BLEDIS-1 palīdzību. 

Kā izskatījās roboti, ar kuriem izcīnītas godalgotās vietas, un kā notikušas sacensības, lūko fotogalerijā un video materiālā.

no images were found

Video ieskats aizvadītajās sacensībās:

Atbildēt